Current location: Home > 未分类 > BetX kod promocyjny 2023, bonusy, aktualne promocje

BetX kod promocyjny 2023, bonusy, aktualne promocje

Stawiaj kupony akumulowane, dokąd jedno ze zdarzeń zostanie dotyczyło turnieju tenisowego French Open, a w przypadku przegranej otrzymasz przełom 20 zł. Wpłać depozyt w czasie odbywania się promocji, zagraj bon za wpłacone środki jak i również odbierz freebet 30 zł. Za wykonanie wszystkich kroków podstawowego bonusu powitalnego, zdobędziesz trzeci freebet 100 PLN w BetX. Spełnij warunki trzeciego etapu bonusu powitalnego – wpłać depozyt, obróć nim trzykrotnie. Spełnij wytyczne drugiego etapu standardowego bonusu powitalnego a mianowicie wpłać kolejny depozyt i obróć nim dwukrotnie.

Extra Cashback

Jeśli obstawiasz batalii piłkarskie wraz z pięciu najznamienitszych lig w Europie, to zdołasz liczyć na dodatkowe boost do zakładu bez ryzyka. Czyli, by zgarnąć BetX kod bonusowy, należy założyć konto użytkownika, zrealizować wpłaty na rachunek konsumenta i zaczekać na aktywację dodatkowych benefitów. Do tej promocji zaliczane są zakłady sportowe, gry karciane, e-sportowe i e-zakłady. Nadprogram BetX w postaci freebetu sięga 25 zł. Do uzyskania nagrody gracz musi wyrazić zgodę marketingową jak i również dokonać weryfikacji konta.

Nadprogram powitalny 1500 zł + 100 złotych zakłady bezpiecznie + sześcdziesięciu zł ekstra

BetX system kodowania promocyjny, za sprawą którego użytkownicy uzyskają dodatkowy bonus na start, umożliwia zdobycie dodatkowych freebetów za określone działania. Pierwotnym bonusem, który otwiera zanim Tobą po BetX rejestracja jest cashback na 1-wszy zakład. Bukmacher proponuje zwrot 50% stawki aż do pięćset złotych. Powinno się jednak zaspokoić pewne wzory, zarówno zamysłem otrzymania, oraz wykorzystania bonusu. Wystarczy, iż zaproszony przez Ciebie znajomy dokona depozytu w minimum 200 zł jak i również obróci zanim jednokrotnie według dowolnym kursie na zakładach sportowych prematch lub on-line. Na postanowienie o skorzystaniu z freebetu fan ma 7 dni jak i również może fita wykorzystać na zakład z kursem AKO minimum 2, 00.

Ważne jest też, że wspólny kurs powinien wynosić przynajmniej 200, bez tego konkretnego pechowego zdarzenia, które jest przegrane. Bonus ów wyniesie dziesięciokrotność stawki postawionej przy zagrywaniu i otrzymasz je w swoje saldo główne. Kupon, który dzierży zostać objęty promocją nie powinna zostać ustawiony za środki bonusowe oraz Freebet. FAQ to miejsce, dokąd można znaleźć esencję odnośnie promocji bukmacherskich https://patrykdudek.pl/ proponowanych przez BetX.

W tym przypadku gracze również mają możliwość typować imprezy sportowe, jednak z niektórych rynków. Wśród dostępnych do obstawiania na żywo dyscyplin istnieją m. in. Piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, snooker, darts lub rugby. W najwyższym stopniu można otrzymać bonus o wartości 300 zł we freebetach (freebety o ceny 2zł x Odd Boost) oraz 300 zł w ramach cashbacku. Ponadto dzięki drugiej witrynie formularza mieści się kilka checkboxów, którymi oświadczamy m. in.

Co więcej, aby go uzyskać należy także postawić pierwszy zakład w BetX za minimum 10 zł. Podobnie jak inni bukmacherzy, również Betx przygotował bardzo interesującą promocję na start dla nowych typerów rejestrujących się w portalu. Betx bonus powitalny podzielony jest dzięki trzy partii, w przypadku wszelkiej z nich minimalna kwota depozytu kosztuje 10 złotych, a maksymalna kwota bonusu — 250 zł.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betx dostępna wydaje się TUTAJ. Założenie konta bankowego na stronie BetX nie miało nikomu sprawić kłopotów. Bukmacher zdecydował się w sprawdzony, czytelny formularz i klasyczny sposób potwierdzania informacji osobowych.